Vykresli si hoverboard, trampolínu alebo tanečný koberec

POZOR, SÚŤAŽ! Zapojte sa do súťaže s Alpikolom, so svojím obľúbeným sirupčekom na podporu imunity a vyhrajte zaujímavé ceny! 50 fantastických fluffy slizíkov už čaká na prvých 50 zapojených. Avšak, každý kto sa do súťaže zapojí, automaticky hrá o tri hlavné ceny!

prvych 50

Prvou je nadupaný hoverboard, s ktorým budú vychádzky vonku plné dobrodružstva a zábavných jázd a Atlas liečivých rastlín a lesných plodov.

Druhou cenou je mini trampolína, s ktorou si užijete veľa pohybu nielen vonku, ale aj vo vnútri a Atlas liečivých rastlín a lesných plodov.

Treťou cenou je tanečný koberec, ktorý rozveselí a dá do pohybu celú rodinu a Atlas liečivých rastlín a lesných plodov.

vitazne ceny

Pravidlá súťaže:

  • Vystrihnite z krabičky výživového doplnku Alpikol zobrazenú fľaštičku, nalepte ju na čistý papier a dokreslite naň všakovaké baktérie a vírusy, ktoré sú pre ľudskú imunitu hrozbou.
  • Svoje výtvarné bacilo-vírusové diela odfoťte a pošlite e-mailom na adresu: info@domacalekarnicka.eua to najneskôr do 31. marca 2021. Nezabudnite na seba zanechať kontakt. Každý zo súťažiacich sa môže zapojiť viackrát.
  • Vyhodnotenie súťaže prebehne 30. apríla 2021. Výhercov cien oznámime na našomfacebookovom profile
  • Do súťaže sa môžu zapojiť rodičia a ich detičky vo veku od 3 do 17 rokov.
  • Zapojením sa do súťaže automaticky dávajú jeho účastníci súhlas na uverejňovanie mena, priezviska a diel na sociálnych sieťach a webovej stránke Domácej lekárničky a so spracovaním osobných údajov pre marketingové účely.

Už teraz sa tešíme na všetky výtvory!

Túto súťaž pripravila spoločnosť Alpen Pharma SK, s.r.o., so sídlom na adrese: Čsl. armády 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom. Štatút súťaže si môžete prečítať tu:

Pravidlá súťaže (stiahnuť)

* Zapojením do súťaže automaticky udeľujú jeho účastníci (zákonní zástupcovia) súhlas so  zverejnením mena, priezviska a autorského diela na sociálnych sieťach a webovej stránke Domácej lekárničky a so spracovaním osobných údajov dieťaťa pre marketingové účely tejto súťaže, podľa zákona o ochrane osobných údajov.