Naše hodnoty

Naším poslaním je predstaviť vám produkty najvyššej kvality, podporovať zdravý životný štýl a sledovať najnovšie trendy vo oblasti zvýšenia obranyschopnosti ľudského organizmu. Chceme zlepšovať prístup k imunite, keďže to pokladáme za základ pre aktívny a kvalitný život. Vyvíjame a vyrábame kvalitné prírodné produkty, akými sú výživové doplnky v rôznych formách.

Vysoká kvalita produktov z prírodných surovín a spokojnosť ľudí je našou najvyššou prioritou, preto používame len najkvalitnejšie suroviny od preverených dodávateľov a máme kontrolu nad celým výrobným procesom.

Keďže ponúkame výživové doplnky, ktoré majú ľudskému organizmu skutočne priniesť zdravie a pomôcť, bylinky sú logicky to najdôležitejšie, čomu venujeme maximálnu pozornosť. Každá prírodná surovina, ktorú využívame, pochádza od dlhodobo preverovaných dodávateľov. Pravidelne kontrolujeme, že nami požadované štandardy sú stále na tej najvyššej možnej úrovni a uisťujeme sa, že sú stále dodržiavané postupy pri pestovaní byliniek bez použitia chemických látok.

Chceme, aby každý mal možnosť získať, čo príroda vytvorila. Vieme, že každá bylinka obsahuje unikátny komplex zdraviu prospešných látok, čo je dokázané množstvom štúdií. Tradičná medicína to vie už dávno, a má to overené už tisícky rokov pred tým, ako existovali moderné metódy.

Vo výživových doplnkoch Alpen Pharma SK nájdete vždy bylinky so zachovaním všetkých látok, ktoré sú v nich obsiahnuté v optimálnom pomere pre ľudský organizmus.

Všetky výživové doplnky Alpen Pharma SK sú precízne a pod drobnohľadom testované. Je to štandardný prístup, aby bolo potvrdené, že každý výrobok je bezpečný. Ani jeden z našich výrobkov nie je na trh uvedený skôr, pokiaľ nie je klinicky posúdený. Pri vybraných výrobkoch, ktoré sú určené aj pre deti, tehotné a dojčiace ženy, dbáme na maximálnu kvalitu, pretože rodičia sú pri výbere výživových doplnkov pre deti opatrní a musia si byť istí, že im dávajú len to najlepšie.

Dôležitá je pre nás i dostupnosť. Aby boli prírodné výživové doplnky na posilnenie imunity čo najviac dostupné, distribuujeme ich do väčšiny lekární na Slovensku. Ak by niektorý nebol k dispozícií ihneď, v lekárni vám produkt radi objednajú.